AZYLY PRO MILENCE aneb diskrétnost nade vše

Život v civilizované společnosti má velkou výhodu; časem se téměř vše stane dostupné pro každého. Dokonce i mimomanželský sex v soukromí za ‚pár kaček‘.

Text: Eva Finsterlová

 

Bývaly doby, kdy se muži střízlivých výdělků nedopouštěli nevěry, protože na ni zkrátka neměli prostředky. Nemluvíme o podnikatelích, kteří jsou v bordelech jako doma a uzavírají tam i lukrativní obchody. My teď mluvíme o zadaných pánech, jejichž objekt touhy byl rovněž zadaný nebo zkrátka neměl vlastní útočiště, dostatečně diskrétní a bezpečné na to, aby se v něm bylo možné bezstarostně oddávat cizoložství. Nevěry se tito pánové dopustit sice chtěli, ale hotelový pokoj, zvláště pak ve větším městě nebo dokonce v hlavní metropoli, to už se muselo notně promítnout do rodinného rozpočtu. Doma by to zřejmě neprošlo. A pak přišly hodinové hotely! Tam už chvíle rozkoše vyšly na rozumnou cenu. Nebyl by to ale člověk podnikavý, kdyby nepřišel s konkurencí i zde. A tak stvořil MILENECKÝ AZYL.    

 

Nevěrníci si tu podávají dveře    

Jak asi správně tušíte, nejedná se o žádný romantický wellness a pobyt pro dva na sv. Valentýna, ale o další formu diskrétního šmajchl kabinetu za víc než lidové ceny, tedy za takové, které jsou ještě nižší než u hodinových ‚odpočíváren‘. A které si tudíž může dovolit i nejeden finančně zodpovědný tatík od rodiny. Tohle ale není věc, která by na ‚azylech lásky‘ byla opravdu zarážející. To, co skutečně vyvolává pochopitelné obavy každého monogamního jedince, je rychlost, s jakou tento byznys u nás vzkvétá, a jakému zájmu se těší. Jenom v Praze jich najdete desítky, nutno přitom podotknout, že o roztoužené páry nemají nouzi.     

Dveře se netrhnou ani v mileneckém azylu muže, který s lukrativním podnikáním začal bezmála před rokem. Říkejme mu třeba Pavel, který svou pravou identitu z pochopitelných důvodů nechce zveřejnit. „Mám ještě jinou seriózní práci, která mě opravdu baví, bohužel mě neuživí,“ vysvětluje nenápadný čtyřicátník, kterého k podnikání přivedly finanční potíže po rozvodu. „V dřívějším podnikání se přestalo dařit, dostal jsem se do dluhů, přišel o dům, rodinu a jediné, co mi zůstalo, byl můj panelákový byt,“ vypráví. Inspiroval ho kamarád, který se mu jednou svěřil, že se svou milenkou milenecký azyl pro sexuální hrátky využívá. „Moc si to pochvaloval a mě okamžitě napadlo, že bych takto mohl začít podnikat i já.“ Poslední úspory Pavel utratil za vylepšení bytu a webovou prezentaci. Klienti si ho našli překvapivě brzy. Dnes se u něj za den vystřídá až šest párů. A co vlastně povinnosti tohoto podnikání obnášejí?    

 

Kategorie: