ADIDAS PŘEDSTAVUJE NOVOU BĚŽECKOU BOTU ADIDAS UTRABOOST 19

 

adidas představuje nové běžecké boty adidas Ultraboost 19, doposud nejresponzívnější a energií nejvíce nabitou verzi ikonické boty, s níž se zrodilo i nové pojetí běhu.  

Na vytvoření nových adidas Ultraboost 19 spolupracovali designéři a vývojáři značky adidas s tisíce běžci po celém světě. Společně zjednodušili konstrukci původních bot Ultraboost ze 17 prvků na pouhé funkční 4 komponenty, jejichž hlavním úkolem je zajistit maximální pohodlí a výkon. Vytvořili tak lehčí konstrukci a siluetu boty s aktivním odpružením pro zcela nový zážitek z běhu v městské džungli. Tato vysoce funkční neutrální běžecká obuv nabízí nepřekonatelné pohodlí a návratnost energie. Lehká dynamická obuv adidas Ultraboost 19 je vyrobená pomocí technologie motion weave, je pružná a zároveň nohu při běhu dobře zpevní. Přiléhavá konstrukce kopíruje tvar chodidla a zmírňuje tlak na nejvíce namáhaných místech.

Co přináší nový design a 4 konstrukční elementy boty adidas Ultraboost 19? 

Optimalizovanou technologii BOOST. Mezipodešev obsahuje o 20% více kapslí BOOST, díky nimž představuje doposud nejaktivnější odpružení a více energie v každém kroku. Čím více energie při došlapu vydáte, tím více energie se vám vrátí. 

To funguje ruku v ruce se zcela novým stabilizačním prvkem Torsion Springumístěným v mezipodešvi, který poskytne zpevnění během došlapu a dynamiku při odrazu. Zabrání tak ztrátě energie při přechodu mezi jednotlivými fázemi každého běžeckého kroku. 
Konstrukce paty 3D Heel Framepřináší dokonalou kombinaci flexibility a zpevnění pro  stabilní došlap i odraz a tak i celkově sebejistější běh. 
Bezešvý a prodyšný svršek adidas Primeknit 360příjemně obepne chodidlo jako druhá kůže. Jeho funkční ale zároveň lehká konstrukce se postará o cílené zpevnění. 

adidas Ultraboost 19 také disponují vylepšenou pružnou podešví Stretchweb, která v kombinaci gumovým materiálem Continental zajišťuje mimořádnou přilnavost boty na mokrém i suchém povrchu. 

K dostání budou v pánské i dámské verzi a několika barevných variantách od 21. února 2019, a to ve vybranýchprodejnách adidas a partnerů adidas nebo na www.adidas.cz/ultraboost za 4 799 Kč.

adidas Ultraboost 19 byly inspirovány a vytvořeny pro novou éru běhu, kterou charakterizuje výkon, kreativita, otevřenost a sdílení, ale hlavně snaha o změnu sebe samého i světa kolem nás, což adidas ilustruje na doprovodné kampani „Recode running“. 

Sledujte konverzace @adidasrunning na Instagramu, Facebooku a Twitteru - #ULTRABOOST

www.adidas.cz

Kategorie: