POLYVORE RÁJ BLOGEREK

Kde najít svůj ráj módy? Aspoň na chvilku se zasnít a představovat si, že si můžete koupit cokoliv na světě a můžete si sestavit svůj vysněný outfit, plný věhlasných jmen módních návrhářů?! Já jeden našla, představuji vám aplikaci ráje módy, POLYVORE.

TEXT: ANNETTE KRUBNER

Polyvore je v dnešní době velice oblíbený a známý módní internetový server zejména pro slečny či ženy. Mohou na něm libovolně tvořit vlastní koláže nebo také vysněné outfity. V sekci Creater je přesně daných dvanáct rubrik – topy, venkovní oblečení (kabáty, blejzry, kožené bundy), šaty (od koktejlek po společenské róby), džíny, kalhoty, sukně, šortky, boty (od kozaček po lodičky s vysokým podpatkem), kabelky, doplňky, šperky a kosmetika (rtěnky, pudry, make-upy, laky na nehty, řasenky, zkrátka vše.) Na Polyvore najdete celý seznam věhlasných módních návrhářů, jako jsou Christian Dior, Louis Vuitton či Prada, a vedle toho spoustu módních značek (H&M, Topshop, ZARA). Server přitom není jen o vytváření vlastních koláží, ale i o inspiraci! Prohlédněte si originální koláže i od jiných uživatelek nebo si přečtěte leckdy užitečné módní rady, třeba Jak nosit správně pruhy, Jak si vytvořit svůj vlastní tělový srub a další... Můžete si prostudovat nejnovější trendy, číst módní diskuze či se nechat inspirovat módním stylem vaší oblíbené osobnosti. Těmi nejpopulárnějšími se staly Victoria Beckham, Rihanna a nebo Kim Kardashian.

Polyvore je zkrátka určený pro všechny milovnice módy a designu. Žádné meze při vytváření koláží neexistují a následně se o svůj módní výtvor můžete podělit i se svými ‚followers‘. Já jsem si Polyvore doslova zamilovala a jsem tam skoro denně. Kromě tvorby koláží si pročítám i různé aktuální módní trendy, a pokud sháním nějaké konkrétní oblečení, stačí jen do vyhledávače zadat správné parametry a vysněný kousek se zde zobrazí během vteřiny. I já mám svůj profil a můžete nahlédnout také do mé tvorby na http:// annettekrubner.polyvore.com. ♥ 

 

 

 

Kategorie: