Test věrnosti

„Můj muž je mi nevěrný! Telefon se stal součástí jeho ruky jako šestý prst, nemluví, a když, tak se vymlouvá, už skoro nevím, co je to sex, teda normální sex, chápeš, jako dřív, v posteli po mně chce zvláštní věci… Tak jsem ho nechala otestovat. A co bys řekla?“

Adéla Hálková: „Řekla bych, že ti zahýbá.“

 

Petra je bystrá a vnímavá žena, nic jí neunikne, a tak bylo jasné, že na alarmující chování svého muže přijde v počátcích, v počátcích jeho nevěry. Kamarádka za to sklízí můj obdiv, zachovala klidnou hlavu a dala na to, co my ženy často mylně považujeme za slepou žárlivost či paranoiu – na svou intuici. Existují různé typy žen, většina z nás však spadá do následujících skupin. Jedny jsou doslova posedlé tím, že by jim mohl být partner nevěrný – hledají tak důkladně a dlouho, že na konci pátrání nějakou, byť maličkost, naleznou. Pak jsou tu ženské, které sice vědí, že by k něčemu takovému v případě jejich miláčka mohlo dojít, ale po ničem nepátrají, mají rády své muže a jejich muži mají rádi je, to stačí – řídí se heslem: „Mějte oči přivřené.“ Pak jsou tu dámy důvěřivé, samy sebe přesvědčily, že se jim nic takového nemůže stát. A třeba opravdu nemůže. (?) Další ženy, které stojí pevně nohama na podlaze svého bytu, ženy jako je Petra, věří, ale ve správný čas prověřují. Neberte tento odstavec jako návod, jak odhalit záletníka. Pokud však partner vykazuje jisté příznaky choroby zvané nevěra, neměla byste je přecházet, stejně jako u nemoci totiž platí, přijde-li se na ni včas, je velká šance na výhru! 

 

FEŠÁK S TELEFONEM

Možná jste se s nevěrou nesetkala, možná ani není důvod, abyste četla tento článek. Pokud partnerovi věříte a nepociťujete žádné změny v jeho chování, pokračováním si maximálně rozšíříte obzory. Tuto stranu opět nalistujte, bude-li se přítel před vašima očima měnit v někoho, s kým jste kdysi žít nezačala. Párkrát už jsem to zažila, to divné chování, a to nejen u jednoho mého expartnera, u manželů kamarádek, ale i u sebe. Pokud se začne s telefonem koupat, chodit s ním na záchod, do postele – je něco v nepořádku. Jeho telefon jako by najednou zmizel z povrchu zemského, dříve jej měl pořád někde pohozený, teď je jeho jediné místo v kapse. Když už mobil náhodou najdete na stole, tak je zaheslovaný stomístným kódem, který si ani on sám nemůže zapamatovat. Značí to jediné – pozor, respondentem jeho zpráv nebudete pouze vy. Dalším ukazatelem je čas, tedy ten čas, který kdysi trávil s vámi a teď patří především práci a kamarádům. Váš muž se začal více věnovat sobě samému, kam jste předtím chodili spolu, chce chodit najednou sám. Dříve by o činku ani nezavadil, teď na sebe se zájmem při posilování hledí a klidně se oholí ráno i večer! Dopřejme mužům jejich koníčky, ale pozor na to, až začnou přesahovat jisté meze. Důkazem toho, že není něco v pořádku, jsou také přátelé. Pořád se vás vyptávají, jak vám to klape? Jak se cítíte a kde vlastně je manžel celý večer? Zbystřete, ono bohužel platí pravidlo, že o nevěře se podváděný dozví jako poslední. Je váš partner nevrlý? Předhazuje vám vaše atraktivní kolegy a kamarády? Opět se musím vrátit do slovníku klišé – potrefená husa...! Jeho chování se zkrátka změní od základů. Převrat pocítíte i v posteli, pokud se v ní tedy společně vůbec potkáte. Buď bude chladný, unavený, ukňouraný a na sex nebude mít ani pomyšlení, nebo se z něj stane hřebec, který nabyl nových zkušeností, jež si na vás bez zardění vyzkouší – nové sexuální polohy, nové přídomky... Z oslovení miláčku se najednou stane dychtivá coura a naopak. Ukazatelů, kterých byste si měla všímat, je mnoho. Když už je nevěra v jistém stádiu, jsou ony charakteristiky podvádějícího muže do očí bijící. Pokud jste si jich všimla, co dělat? Jak se zachovat? 

 

Kategorie: