KATE MOSS

Vzhledem k našemu neskonalému obdivu k anglické módě, a vůbec tak trochu ke všemu britskému, musíme nutně milovat i ikonu tohoto ostrova. Kate Moss udává trendy už dvě desítky let a pořád je v hledáčku našeho zájmu!

 

 

Při pohledu na její nejnovější fotky si stále pokládám stejnou otázku – jak je, sakra, možné, že je téhle holce ušaté už 40 let? Čtyřicítku oslavila letos v lednu, ale na jejím statusu supermodelky se nezměnilo absolutně nic, a to většina slavných vyzáblin odchází na zasloužený odpočinek už krátce po třicítce. Kdyby žila životem třeba Cindy Crawford – v kostce zdravý životní styl, v němž je největším večerním povyražením jóga, asi bych to i chápala. Kate se ale už od mládí proslavila svým originálním stylem a láskou ke kokainu, pařbám a zlým mužům. Cigareta jí doslova přirostla k ústům, svou závislost si dokonce nechala posvětit i v pracovních smlouvách, které praví, že si modelka může dopřávat dávku nikotinu každých 15 minut.    

 

ČÍM STARŠÍ, TÍM OTRLEJŠÍ!   

Krásná Kate se před objektivem svléká poměrně často. Minulé léto nás ale odzbrojila a odhalila se znovu, a opět celá. Tentokrát s požehnáním kosmetické společnosti a produktu St. Tropez The Ultimate Tan, tedy krému na opalování. Zapózovala si i ve stylových plavkách. O natírání se ztmavovacím krémem pronesla jednoduše, že se opálená cítí prostě líp – tím, že je velmi štíhlá, si hnědší připadá alespoň zdravější. Svou nespoutanost ukázala také letos v únoru na titulce francouzského časopisu Lui, kdy na čtenáře vystrkuje nahý zadek. Britka se nechala pro pánský magazín Lui nafotit fotografem Terrym Richardsonem, který je svými erotickými snímky proslulý.    

 

Z NÁRUČE DO NÁRUČE   

Začalo to módními návrháři, za zmínku stojí třeba Mario Sorrenti. Po něm následovala star největšího kalibru – Johnny Depp, s nímž se seznámila v roce 1994 a setrvala po jeho boku bouřlivé tři roky. Dalším mezníkem jejího života byl majitel časopisu Dazed&Confused, Jefferson Hack, se kterým má Kate dnes dvanáctiletou dcerku Lilu Grace. Nejvíce k vidění byla ale modelka jednoznačně s divokým Petem Dohertym, frontmanem kapely Babyshambles. Stýkali se až do kokainové aférky v roce 2005, kdy byla Kate při šňupání v jeho zkušebně přistižena. Dva roky poté si modelka nabrnkla kytaristu rockové kapely The Kills, Jamieho Hince, a seká latinu. V roce 2011 si ho dokonce vzala a my jsme se mohli obdivovat jejím překrásným svatebním šatům.    

 

Kategorie: