adidas Originals představuje nový koncept tenisek P.O.D.SYSTEM

Značka adidas Originals si na letošní léto připravila další lahůdku pro všechny milovníky a milovnice stylových sneakers. A to v podobě nové boty adidas Originals P.O.D.SYSTEM, která kombinuje ikonické historické detaily s moderními technologiemi. Tuto novinku pak doplňuje minimalistická kolekce oblečení adidas Originals KAVAL z jemného froté a bavlny. Jejich společným jmenovatelem je nový náhled na estetiku streetové módy, maximální pohodlí a účelnost. Výsledkem je navíc i osobitý look.

Koncept nových adidas Originals P.O.D.SYSTEM již tradičně vychází z kolektivní historie a podstaty značky adidas v kombinaci s novými technologiemi. Čerpá z archivu 90. let, konkrétně  legendární technologie běžeckých bot z roku 1995 „Point of Deflection System“, která spočívala v jedinečné z dílů důmyslně složené a členěné konstrukci podešve s trojdílným odpružením, jež dokázala tlumit nárazy a poskytovat stabilitu v nejvíce namáhaném místě. adidas Originals toto přetváří do účelně pohodlné streetové tenisky s výrazným funkčním a futuristickým designem podešve, kterou doplňuje o technologii adidas BOOSTTM dynamickým odpružením. Vše v celkově elegantní siluetě. Podstatou nových adidas Originals P.O.D.SYSTEM je přirozený pohyb a pohodlí při každém kroku v novém streetovém looku a pojetí.   Třídimenzionální odpružení podešve tvoří přední díl z vysoce pružné pěny EVA, střední část pak flexibilní stabilizační můstek mezipodešve a patní díl s legendární technologií adidas BOOSTTM. Pohodlí celého chodidla podpoří i minimalisticky pojatý svršek s designovými elementy a barevnými prvky. Celá bota je do každého detailu navržena s důrazem na technologie a novou éru účelného designu pro každodenní nošení. 

 

Unisexová kolekce oblečení adidas Originals KAVAL je uváděna souběžně s P.O.D.SYSTEM a díky specifickým účelně vytvořeným střihům a prémiovým materiálům přináší jedinečné pohodlí, funkčnost a volnost pohybu. Minimalistický look volně splývajících siluet oblečení je doplněn o výrazné grafické prvky v podobě potisků např. u mikin s kapucí. Kolekce nabízí dámské a pánské trička, „teplákové“ kalhoty i mikiny. Spolu s P.O.D.SYSTEM Btvoří originální street look. 

Kolekce adidas Originals P.O.D.SYSTEMa KAVAL je nadčasová a určena všem milovníkem streetového stylu s originálním přístupem k módě. Cena tenisek adidas Originals P.O.D.SYSTEM je 3 199 Kč. Kolekce oblečení se pohybuje v závislosti na modelu od 949 Kč.

 

www.adidas.cz

 

Kategorie: