Columbia vás udrží v suchu a pohodlí

 

Ve své kolekci pro jaro 2016 se společnost Columbia zaměřuje na to, abyste zůstali v suchu a pohodlí. Absolutní novinkou je technologie OutDry™ Extreme. Tato technologie umožňuje společností Columbia, jako první na světě, umístit vodovzdornou a prodyšnou membránu na povrch oděvů. Tím zajistí, že vaše oblečení je zcela nepromokavé, ale současně také prodyšné a pohodlné. OutDry™ Extreme vás udrží v suchu a pohodlí bez ohledu na to, jak náročné podmínky si příroda na vaše bundy a kalhoty připraví. Kolekce pro ženy přichází s černými kalhotami OutDry™ Extreme Gold Shell a bílou bundou OutDry™ Extreme Gold Tech Shell.

 

 Novinkou jsou také boty, které využívají technologie OutDry®. Díky této technologii může společnost Columbia nabídnout aktivním jedincům mimořádně odolnou a zároveň prodyšnou obuv, ve které si budou moci přírody užívat déle než dosud. Vylepšená pružnost spolu s lehkými moderními materiály pracují v souladu s vaší nohou. Jde především o výkon a pohodlí. Vlajkovou lodí pro jaro 2016 je nová Ventrailia Razor™ OutDry® - lehká, vodovzdorná obuv, která větrá i prostřednictvím své podrážky. Konstrukce boty zahrnuje vodovzdornou, prodyšnou technologii OutDry®, vícesměrnou trakci podrážky a pohodlný prodyšný materiál. 

Vodovzdorný systém spočívá v exkluzivním patentovaném procesu, v jehož rámci se vodovzdorná a zároveň prodyšná membrána spojí s nejsvrchnější vrstvou produktu, čímž vznikne výjimečný prvek utěsňující švy a další možné vstupní body pro vlhkost. Výsledkem je prvotřídní odolnost proti vodě, prodyšnost a pohodlí.

 

 

OutDry™ Extreme Gold Tech Shell  (bunda bílá) 4 199 Kč

Ventrailia Razor™ OutDry® (boty červené) 2 999 Kč

Kategorie: