HERITAGE – PODZIMNÍ KOLEKCE ZNAČKY ANSWEAR

Luxusní látky, výrazně syté barvy a ženská móda – to je podstata nové kolekce vlastní značky ANSWEAR, v níž se minulost mísí s přítomností.

Nudí vás moderní futuristické styly a sníte o šatech, které krásně zdůrazní vaši postavu? Chcete se alespoň na chvíli cítit jako aristokratka? Pokud jste odpověděly ano na všechny otázky, je to znamení, že nová kolekce značky ANSWEAR je určena přímo pro vás! Heritage je naše podzimní nabídka oblečení a doplňků, kombinující nejnovější trendy, ušlechtilé tkaniny a retro design.

Čím překvapí kolekce HERITAGE?

Podzimní kolekce značky ANSWEAR – Heritage vzdává hold minulosti s lehkým nádechem orientálních vlivů. Celá vznikla díky inspiraci z trendů přehlídkových mol sezóny AW18. HERITAGE vyzařuje eleganci a šarm. Převládá v ní oblečení v odstínech karmínové, lahvově zelené, fialové, žluté, oranžové a v aktuální módní karamelové. Hýří především klasickými podzimními kabáty, vzorovanými maxi šaty, halenkami s nadýchanými rukávy, áčkovými sukněmi, širokými kalhoty a nechybí ani bundy rozmanitého střihu. Typické podzimní barvy osvěží květinové motivy propojené s orientálními vzory a kárami a společně vytváří jedinečné vrstvené outfity, které lze volně kombinovat. Kromě unikátního oblečení obsahuje kolekce i nejmódnější doplňky. Fashionisté i stylisté zde najdou originální inspirace pro vytvoření typického podzimního image: šále s retro vzorem, sametové kabelky ideální pro večerní společenské události, ale i praktické tašky.

 

 

 

Kategorie: