MINI A MAXI LOGY O PENISECH (NITĚNKY, NEBO MAMBY?)

Původně jsem vás chtěla oblažit tématem jiným. Nechci být tajemná, jen si jej nechávám na příště. Vy jste si ale vyžádaly příběhy o malých a velkých penisech. „To by mohla být sranda,“ psala čtenářka Klára. Milá Kláro, tohle je vážná věc, tady veškerá sranda končí!

Text: Květuše Divoká

 

Mužská chlouba je pro muže něco jako mužská chlouba. Prostě to tak je, doslova. Muži jsou hrdí na jejich průměr, extrémně hrdí na nadprůměr, ale jsou vlastně docela spokojení i s podprůměrem. To, že ženy velikost pohlaví partnera neřeší, může říct jen ta, která doma chlapa s malinkou či enormní výbavou nikdy neměla, nebo muž s nitěn kou. Jistě, všechno (všechno na světě!) má své řešení. Pomoci si můžeme nej různějšími praktikami i udělátky, kdo však ještě neví, jak si to s jedním či druhým extrémem vychutnat (jak se správně otočit nebo na - špulit), v peřinách jistě zápolí. Gynekoložka mi často říkává, že to tam mám jako v pokojíčku. Jasně, každá máme svůj pokojíček, který je jinak velký, jinak uklizený a taky v jiném patře. Muži jsou na tom se svými žížalkami až černými mambami podobně. Najít ideálního nocležníka do vaší cimry je stejně těžké jako najít pravou a věčnou lásku. Protože jsme ale tvorové přizpůsobiví, zvykneme si na všechno, i na pokoj plný žížal? Pojďme si to zařídit tak, abychom měly v pokojíčcích pořád útulno, a hlavně tak akorát zabydleno. Ono se to dá!

 

Minimalismus

Vašeho muže na skutečnost, že by to mohlo být i lepší, nemusíte přehnaně upozorňovat, snad si toho všimnul sám. Všeobecně si dávejte pozor, jaké penisy si před partnerem berete do úst. Kamarádka, jméno bych si v tomto případě stejně musela vymyslet, proto zůstaňme u neurčitého pojmenování, před svým mužem (mohlo by to být i lepší) zažertovala na adresu jiného pána: „Možná by se měl nechat předělat na ženskou, vyjde ho to levněji, než vydržovat manželku, která ho stejně bude podvádět!“ Pak teprve poznala, co je to sexuální půst a udržování lásky v pevném stavu. V tomto případě už není zbytí – „Miláčku, velký úd není žádná výhra, je to nepříjemné a bolestivé, ještě, že ty jsi tak akorát!“ Statistiky říkají, že průměrná délka ztopořeného penisu je mezi 12 a 17 centimetry. Skoro mi přijde, že si vědci neuvědomují, jak je pro muže každý centimetr k dobru dobrý! Další průzkum ukázal, že s délkou a tloušťkou penisu je spokojených celých 85 % žen! Láska zkrátka dělá divy, díky za to! Přesto se však mnoho mužů domnívá, že má úd malý. Sexuologové mají pro tento druh strachu do - konce jméno – syndrom malého penisu. Tito muži se většinou obávají zbytečně. O mikropenisu je řeč tehdy, je-li jeho délka ve ztopořeném stavu menší než 7 cm. Ten se vyskytuje u zanedbatelného procenta mužů. Přesto by si jej chtělo nechat prodloužit až 40 %!

 

Kategorie: