50 odstínů sexu ANEB BDSM KROK PO KROKU

Bestseller vyprávějící příběh nezkušené dívky a okouzlujícího boháče s nezvyklými sexuálními potřebami probudil v řadě žen nový rozměr touhy. Patříte mezi ně? Chtěla byste zažít podobně živočišnou vášeň, zcela dána napospas muži, který vás ovládá?

Klečí s nohama od sebe, nahá, jen oči jí zakrývá černá páska. Ruce má svázané za zády. Srdce jí buší jako o závod a po celém těle stékají krůpěje potu, i když místnost je příjemně chladná. Bojí se. Neví, co bude. Neví, co s ní ON udělá. Jenže více než strach ji ovládá touha, která se stupňuje s každou další vteřinou nejistoty. Nevidí, ale cítí jeho přítomnost. Nastraží uši a uslyší blížící se dech. Pak ucítí jeho dotyk na svém rameni. Celým tělem jako by jí projel blesk. Jeho to však nezastaví, sklouzne rukou níž a vezme do dlaně její ňadro. Nejdřív jemně a mazlivě. Pak vyhledá bradavku, promne si ji mezi prsty a nečekaně silně zmáčne. Ona jen zasykne bolestí. Stisk za chvíli povolí, ale ruka pokračuje ve směru dolů. Najde její klín a v něm horko a vlhko. Ona pozná, že se on usmívá, baví ho, že je tak vzrušená, a ještě dále si s ní hraje. Ona by se na něj ráda zlobila, ale nějak nemůže, v podbřišku jí tepe, a tak se zcela podvolí jeho dotykům. Už už cítí, že se blíží k orgasmu. Pozná to i on, který ví, že ještě nepřišel její čas. Přestane ji hladit, místo toho pomůže vstát a vede poslepu místností. Přikáže jí zastavit, rozváže ruce a chvíli ji nechá volně stát, jako by jí dával čas, aby si to rozmyslela. Toho ona už není schopna, je jím zcela pohlcená. Ucítí škubnutí za vlasy a pak padá jakoby do prázdna. Dopadne však na měkké lůžko. Tam ji on povalí na záda, roztáhne její ruce i nohy a všechny čtyři končetiny pak postupně připoutává každou k jiné straně pelesti. Chlad pout se jí zarývá do kůže. Ten vjem je tak silný, že si zapomíná uvědomit, k čemu vlastně toto celé směřuje. Až pak pochopí, že leží zcela bezmocná, roztažená a přístupná...

Tak i takto může vypadat scénář takzvaných BDSM her, tedy her, ve kterých je zjednodušeně jeden z partnerů ovládán tím druhým tak, aby to oba vzrušovalo. Chtěla byste také něco podobného zažít či zažívat? 

Probuďte v něm barbara

Kde však vzít ke splnění takových snů toho správného muže? Asi budete překvapená, ale je možné sáhnout i do ‚vlastních zdrojů‘. Zkrátka není třeba čekat na tajemného cizince, ale je možné si v něj ‚přestrojit‘ svého partnera. Ve většině případů to lze. Ale především to jít musí. Nestačí jen, když bude předstírat, aby vyhověl vašemu přání, protože byste brzy vycítila jeho nejistotu. Také je třeba, aby byl i on ‚příběhem‘ zcela pohlcen, jedině pak vás dokáže dostatečně vnímat, naladit se, provázet vás vaším společným vzrušením a tím pádem i rozhodně neublížit. O to v BDSM hrách skutečně nejde. A proč si myslíme, že to i s vaším partnerem, který třeba doposud neprojevil ani malou známku takových představ, lze? Protože žena muži podřízená, jím ovládaná je, ač se nám to už v reálu vůbec nemusí líbit – je zde archetyp, vzorec, který máme v sobě chtě nechtě zakódovaný už pár desítek tisíc let a proti němuž je současná cca stovka let ženské rovnoprávnosti jenom jako kapka v moři. Většina dnešních mužů tak má v sobě zkrátka ještě kus toho dávného dobyvatele, barbara, a tak jediné, co musíte, je najít si k němu cestu a zažehnout ten plamínek divoké vášně, který v něm dřímá. Jak? Třeba tak, že mu při intimní chvilce naznačíte, co by se vám líbilo ještě víc (pozor na načasování! Musíte mít na to klid, určitě tedy ne při rychlovce ráno před prací apod.) nebo mu dáte přečíst tento článek, ukážete nějaké tematické povídky či fotografie třeba z internetu. Určitě v nich najde něco, co se i jemu může líbit. 

 

Seznamte se...

Pokud žádného takového muže po svém boku nemáte a rozhodla jste se jít svým touhám v ústrety, zkuste cíleně hledat. V současné internetové době to není vůbec těžké. I v ČR existuje hned několik webových stránek pro příznivce BDSM tematiky, včetně seznamek. Stejně tak můžete navštívit nějaký z chatů, kde se lidé tohoto ražení také sdružují. Jen je dobré se na začátku alespoň trošku seznámit s pojmy, které se používají, abyste mohla správně definovat to, co hledáte. Například, že dominantní muž neznamená sadistický – ten první rád ovládá, ten druhý rád způsobuje bolest. Jejich ‚protějšky‘ jsou žena submisivní a masochistická a podobně.

Díky časopisu L'amour už ale nemusíte vůbec tápat, vyzkoušeli jsme všechno za vás. A tak určitě doporučujeme pro začátek navštívit web www.bdsm.cz, který je asi nejsofistikovanější. Najdete zde zajímavé návody i postřehy, stejně tak jako erotické povídky, které mají navíc povětšinou i jistou literární úroveň. Pokud hledáte přímo seznamku, zabruste na www.bdsmlife.cz nebo na www.svetbdsm.cz, jsou zde i tematické diskuze, ze kterých se toho také mnoho dozvíte. Ty první stránky jsou velmi obsáhlé a navíc sympatické i proto, že jsou nekomerční, je třeba se tu ale zaregistrovat (stačí anonymně). O vašich touhách si můžete také popovídat na chatu. BDSM komunita lidí se schází například na www.xchat.cz v místnostech, jako třeba Submise a dominance. Ten ale zvláště pro začátečníky vůbec nedoporučujeme. Sice je možné zde potkat někoho zajímavého, ale mezitím vás ti druzí odradí. Zkrátka, nemáte-li silný žaludek a dostatek trpělivosti na prodírání se hláškami sexuálních loudilů či tzv. ‚Dominantních Dominantů‘, kteří se k vám už od začátku budou chovat jako ke kusu hadru, tak tam radši ani nechoďte. Výrazně lepší BDSM ‚kolektiv‘ je v tematických místnostech a diskuzích na www.lide.cz. Do některých místností nepouštějí nově založené profily.

 

Slovníček

BDSM – Označení pro širokou škálu většinou sexuálních praktik, kde jedna osoba je podřízená a druhá nadřízená. Spadá pod ni například D&S (dominance-submisivita), S&M (sadismus-masochismus), bondage (svazování), spanking (výprasky) apod. Lidé praktikující BDSM se nazývají BDSM+, tedy BDSM pozitivní.

Dominance x submisivita – Spíše psychická záležitost, dominantní ovládá submisivního a ten ho musí poslouchat.

 

Text: Laura Máchová
Foto: Shutterstock

 

Kategorie: