UŽIJTE SI LÉTO S MÍCHANÝMI DRINKY FINLANDIA

FINLANDIA Vodka ztělesňuje to nejlepší z Finska. Začíná pod paprsky půlnočního slunce, která po celých 72 dní nezapadá a dovoluje tak finskému ječmeni, aby vyzrál dozlatova. Po spojení s pramenitou vodou přirozeně filtrovanou přes ledovec starý 10.000 let se celý proces zakončí 50ti denní destilací. Tak vzniká ta nejlepší, hladká a řízná chuť FINLANDIA vodky. 

Tradiční čistá FINLANDIA Vodka je doplněna také o široké portfolio ochucených vodek, které jsou vyrobeny z kvalitní FINLANDIA vodky, obsahují 37,5% alkoholu a jejich chuť je doplněna o přírodní aroma nebo extrakt z ovoce, které ji dává chuť. Na trhu je zmíněných šest příchutí, čtyři z nich Kokos, Limeta, Black currant (černý rybíz) a Brusinka jsou k dostání v maloobchodní síti, Grep a Mango můžete ochutnat ve vašem oblíbeném baru. Všechny příchutě jsou ideální pro přípravu unikátních svěžích drinků, které si snadno namícháte sami doma nebo při posezení s kamarády na zahradě nebo terase. Ochutnat je samozřejmě můžete i ve vašem oblíbeném podniku nebo restauraci. Obecně jsou ochucené vodky FINLANDIA nejprodávanějšími vodkami ve své kategorii na českém trhu, nejpopulárnější příchutí se stala FINLANDIA Kokos.

 

Finlandia Lime

Čistá a jemná 37,5% ochucená Finlandia vodka s příchutí a vůní osvěžujících limetek

LIMETA & LEMONADE

Finlandia Lime              . 4 cl

Citronová limonáda      10 cl

Led

 

V dubnu letošního roku společnost Brown-Forman Finland odhalila nový design obalu FINLANDIA Vodky, značky proslulé původní a hladkou chutí a inovativním designem láhví. Nová láhev se od počátku léta objevuje již i na českém trhu, kde do konce roku postupně nahradí starý design ve velkoobchodech i maloobchodech. 

Nový design byl navržen tak, aby zachycoval prémiovou a dynamickou esenci FINLANDIA Vodky. Navazuje na tradiční design láhví inspirovaný ledem, který již trvá déle než půl století. Vychází z celosvětové pověsti Finska jakožto země kvality a čistého přírodního prostředí.

„V rámci evoluce ledového designu jsme přidali nové detaily, které obohatí příběh, jenž dodává naší značce význam,“ prohlásil Carmen d’Ascendis, viceprezident a generální ředitel značky FINLANDIA Vodka

Nová láhev se vyznačuje prémiovými prvky, například výrazným tvarem láhve s reliéfy, rozšířenou paletou barev a novou zářivou etiketou. 

Výrazný design láhve připomínající proudící led dá vyniknout přirozené kvalitě vodky. Čerpá inspiraci z finského dědictví, které je zobrazeno na rameni láhve v podobě soba a půlnočního slunce. Nový design láhve FINLANDIA Vodka vynikne jak v regálu, tak na baru, a to díky výrazně modrému pouzdru, obalu hrdla a etiketě. Kromě toho na láhvi najdete výraznou měděnou pečeť s nápisem „Vodka ze země půlnočního slunce“. 

Vylepšené písmo slovní ochranné známky, jež obklopuje grafika slunečních paprsků vycházejících z půlnočního slunce, vyprávějí spolu s dalšími prvky bohatý příběh FINLANDIA Vodky – vodky ze země půlnočního slunce. Nový design láhve navazuje na původní principy FINLANDIA Vodky, jimiž jsou Luonto (příroda), Tislaus (destilace) a Muotoilu (design).

 

Kategorie: