BARBIE® ROZŠIŘUJE ŘADU „FASHIONISTAS“O TŘI NOVÉ TYPY POSTAVY PANENEK

Značka Barbie dnes oznámila, že svoji modelovou řadu Fashionistas®( produktová řada panenek Barbie v módních trendy oblečcích jako je např. Barbie modelka..) rozšířila o 3 nové typy postav panenek – vysoká postava, postava s ženskými křivkami a drobná postava –  to vše s různými odstíny pleti, účesy  a s velkým množstvým outfitů. Díky tomuto rozšíření mohou holčičky na celém světě nechat volný průchod své fantazii a skrze příběhy Barbie prožít mnoho dobrodružství.

Nové panenky si můžete prohlédnout na www.barbie.com .  Na český trh bude uvedena tato řada v průběhu měsíce dubna 2016.

Barbie vždy oslovovala ženy – přinášela inspiraci v podobě 180 různých povoláních, bezpočtem módních stylů a doplňků. Nové panenky jsou přirozeným rozšířením Barbie závazku poskytovat více možností pro dívky a jejich rodiče.

"Již 57 let je Barbie odrazem naší doby, což je důvod, proč nadále zůstává jedničkou mezi módními panenkami a  je i dnes globální ikonou" řekla Evelyn Mazzocco, hlavní viceprezidentka a Global General Manager značky Barbie. “Jsme nadšeni, že přicházíme s těmito novými panenkami. Velká rozmanitost typů postav, odstínů pleti a stylů umožňuje holčičkám najít si panenku, která je nejvíce oslovuje.  

Nová řada panenek Barbie Fashionistas pro rok 2016 zahrnuje 4 typy postavy panenek (1 původní a 3 nové), 7 odstínů pleti, 22 barev očí, 24 účesů a nespočet trendy modelů a doplňků.

Kategorie: