SEXUÁLNÍ PRŮVODCE VAŠÍM BYTEM...

Zase se schylovalo k sexu. Přítel se motal kolem němého sluhy a pak se na chvíli ztratil. Vrátil se s vyjímatelnou dřevěnou šprušlí s tím, že je dokonale čistá… Hm, tak tohle už je na článek, omyslela jsem si.
TEXT: Květuše Divoká

Kolekci sexuálního náčiní máme v jídelně. Je uložena ve skříňce, která náleží kuchyňské lince, těsně nad policí se sklenicemi na šampus a víno. Ocitla se tam celkem poeticky. Než jsme s mužem začali okupovat náš nový domov naplno, bylo třeba se s ním intimněji sžít. Sbírku hraček jsme proto volně rozložili po bytě, na místa, která bychom já nebo on chtěli v dohlednu prohřát tělesným teplem. Jednu z nich, můj oblíbený transparentní vibrátor, pak uložil do již zmiňované kuchyňské komody. K minimalistickému čirému sklu zapadl dokonale – velikostí i stylem. Byly to různé druhy umění, jež spojovala naše vášeň pro jejich užívání. 

A protože jsme se na kuchyňské desce milovali již nespočetněkrát, rozhodli jsme se místo symbolicky vynechat, aby hračky mohly zůstat. Mít doma pomocnou sexuální sílu je osvobozující, člověk vydrží i nějaký ten čas sám, rozmontovaný sluha mě ale uklidnil nadobro – jestli někdy dojde tvůrcům hraček pro dospělé fantazie, v pohodě můžu čerpat z vlastních zdrojů! Je téměř jisté, že aniž byste o tom věděli, máte doma kopu věcí, kterými si můžete sex zpestřit. O možnostech využití jednotlivých místností, pokud nebydlíte v 1kk (ale i tam se dá KK – krásně kopulovat), ani nemluvím!

Toužíte se dozvědět více o možnostech sexu ve vašem bytě? Neváhejte a čtěte v novém L’amour na straně 54 - 55.

Kategorie: