Vysoká škola orálního sexu

(Nemáme na vás čtenářky nízké nároky – chceme, abyste byly skvělé ve všem!)

Proto jsme sesumarizovaly naše zkušenosti, rady přátel (především těch mužských), odvážnější z nás rozčísly téma na domácí půdě, pročetly jsme ‚odbornou‘ literaturu, prošmejdily internet (u některých, především pánských webů jsme se opravdu pobavily, doporučujeme!) a zde to je – prvotřídní návod, jak uspět u zkoušky Základy orálního sexu II.

TEXT: Květuše Divoká

FOTO: Shutterstock.com

Když se námět tohoto článku dostal i ke mně do ložnice (ve vzduchu visel již mnohokrát, ale nikdy nebyl probrán orálně), spekulovali jsme s partnerem nad tím, které pohlaví je k orálnímu sexu, řekněme, ideálnější. On obhajoval svou chloubu dvěma písmeny – 3D, jak dnešní! Pak zvednul peřinu a upřeně na onu svou trojrozměrnou chloubu dole zíral. Řekla bych, že asi jako na zastaralý model televizní obrazovky... „Ta moje je prostě placatá!“ „To sice je, ale o to tulivější! Jenom feny baví hrát si s klackem,“ domnívala jsem se drze nahlas a onen slastný prožitek tím jen oddálila! Stejně jako platí v mnohých dalších případech – dost řečí, je čas zkoušet!

 

Příprava je základ

Jste inteligentní žena, a proto myslíte na následky svého činu. Napucnete-li drahého před aktem česnekem, cibulí a necháte jej to zapít pivem, gejzír slasti vás rozhodně nečeká (jeho samozřejmě ano). Pokud se však před milováním budou podávat citrusové plody či ananas, klidně v tekuté formě proložené vodkou, bude elixír o něco sladší a tím i snadněji stravitelnější. Namalujte si ústa rudou či jinou výraznou rtěnkou. Pořiďte si luxusní vyzývavé prádlo (dárek tak dostane nejen on), pokud toužíte po efektu, musíte počítat s tím, že jde o show, kouřit v domácím oděvu rozhodně nedoporučujeme, přece jen to neděláte každý den. Čeká vás dřina, ale nesmíte se otrávit ještě dříve, než začnete. Za každou cenu musíte předstírat (pokud to tak skutečně není), že vás felace baví – těšila jste se na ni celý den! A samozřejmě, že vás i vzrušuje!

 

Jakou polohu zvolit?

Pokud ho dostatečně nevzrušil váš obleček, klidně vezměte penis do úst v měkkém stavu, je otázka chvilky, než se zmátoří. Vyberte si polohu, která vám vyhovuje! Klasika ‚on vleže‘ nemusí štimovat každému, jestliže upřednostňujete polohu vy vsedě nebo vkleče, donuťte ho se zvednout – zde však musíte počítat s tím, že partner bude moci lépe ‚přirážet‘ (je na to jednoduchý fígl – jakmile uchopí vaši hlavu a bude se dostávat do rauše, pomozte si rukou u kořene penisu, můžete tak přirážení a následné dušení regulovat). Ideální je polohy střídat! Dopřejte potěšení i sobě a položte se do ‚69‘. Případně můžete zkusit ležet s hlavou dolů z postele (bez výmluv – zkoušela jsem to pár dní před vydáním). Začněte pusou, vytvořte z ní dočasné vakuum. Toho docílíte následovně – dejte si jej do pusy a vtahujte vzduch do plic, docílíte tak mírného podtlaku.

 

3D a to kolem

Ústní rozkoší neovlažujte jen jeho penis, zaměřte se také na varlata, hráz (místo mezi penisem a konečníkem), a pokud to má partner rád, tak i zadek – na to ale pozor! Někteří muži to milují, zbytek olizování pozadí nesnáší, není nic mezi. Záleží samozřejmě, i na co si troufnete vy. Když mu to děláte pusou a neležíte zrovna v pozici ‚69‘, dívejte se na něj – provokativně, nikoliv prosebně! Nastal čas pomoct si rukou. U okraje žaludu zkuste rukou otočit. Nezapomeňte, že máte ruce dvě! Tou druhou přítele hlaďte, drážděte, kdybyste nemohla ve stávající poloze setrvat déle, radši rukou pomozte sobě. Důležité je, abyste si našla vlastní tempo – rychlé prokládejte pomalým, sledujte, co se mu líbí nejvíce!

 

Orální nadstavba

Pokud chcete muže opravdu rajcovat, přineste si do ložnice nebo tam, kde se akt bude odehrávat, sklenici s teplým a studeným nápojem, při orálním sexu se párkrát napijte – příval tepla a chladu jej jistě nenechají chladným! Pokud si chcete pochutnat, vybavte se tekutými sladkostmi (pokud jste na paštiky – proti gustu...). Nutella, marmeláda, ale klidně i zmrzlina se dají využít i k jiným věcem než jen k těm, které zmiňují v reklamách. Pro odvážnější dámy pak doporučujeme orální sex na veřejných místech, tmavýkout v kině nebo v divadle ho ‚zvedne‘ ze sedačky.

 

Recept: rozhučená varlata

Musíme se s vámi podělit o jednu pikantnost. Která dáma tento doslova recept na varlata vyzkouší, má u nás dárek! Já se jen při představě onoho aktu směju, a když se směju, tak koušu... Sexpertka Olivia St. Claire z Colorada, jejíž práce byly publikovány ve 21 zemích světa, radí: „Obalte varlata do hliníkové fólie, a až budou celá stříbrná, přiložte je k ústům a hučte do nich – právě to způsobí pro muže příjemné vibrace! A rada nakonec. Už nemůžete? Odpočiňte si! Přitulte se k partnerově chloubě ňadry! ♥

 

Kategorie: