WILD NATURE – NOVÁ KOLEKCE ZNAČKY ANSWEAR INSPIROVANÁ DIVOKOU PŘÍRODOU

Podívejte se, zda nová kolekce od Answear ve Vás probudí šelmu!

Kolekce Wild Nature je inspirována trendem divokého západu, který je v úzkém spojení a zároveň v kontrastu s křehkou ženskou povahou. Přáli bychom si, aby westernový styl byl pro každou ženu inspirací a umožnil tak objevit její přirozenou stránku osobnosti a probudil v ní zájem pro módní experimenty i v každodenním životě.

Představte si, jak Vám pod kůži proniká teplo vycházejícího slunce a začíná nový den plný dobrodružství. Najednou si tyto pocity nejen uvědomíte, ale necháte se jimi strhnout. Právě z tohoto procítění vzešel nápad vytvořit pro Vás pod značkou Answear kolekci oblečení a doplňků ideální pro tvorbu rozmanitých módních outfitů.

Abychom vyjádřili smyslnost Wild Nature, která se inspiruje divokým západem, náš tým si vybral Eliat v Israeli, místo jako stvořené pro tento osobitý styl.  Scenérie Eliatu podtrhují vše, na co klademe důraz: krásu, nespoutanost, divokost a svobodu, kterou nám příroda ukazuje.

Ve volné přírodě je vše dovolené. Proto ani naše kolekce není ničím omezená a jejím základem je míchání materiálů a vzorů. S lehkostí kombinujeme romantické šifonové šaty s džínami a třásněmi, pomocí westernových doplňků zdůrazňujeme individualitu a podtrhujeme ženskost. Společně objevujeme divokou povahu #WeAreTheAnswear.

Wild Nature je taktéž odpovědí na celosvětové trendy. Inspirace divokým západem byla jedním z nejsilnějších motivů během výstav Fashion Week pro sezónu jaro/léto 2018. Každá značka interpretovala tento směr osobitým způsobem. Jako první se představil módní dům Dior, který si pro samotnou přehlídku vybral velkolepý Virgenes kaňon v horách Santa Monica.  Po něm následovaly návrhy od Gucciho, Calvina Kleina, Tommyho Hilfigera a Versace.

Kolekce Wild Nature je naší verzí westernových trendů, ctí nezkrotnou povahu každé z nás a pomáhá objevit právě tu divokou a přirozenou stránku Vaší osobnosti. Existuje mnoho způsobů, jak ji začlenit do našeho šatníku. Pokud milujete stylové šaty, košile, halenky, bundy stejně jako originální doplňky, je pro Vás jako stvořená!

Buďte sama sebou a objevte svou nespoutanost!

 

Video ZDE 

Kategorie: