KOSMETICKÝ SALON Květuše Divoké

Aby nám sex tvaroval postavu, je nutné, abychom se u něj alespoň sporadicky hýbly. Mysleme ale také na ženy, které vlastní dosti nepohyblivé muže, jak ty se musí nadřít! Je čas si ze souložení odnést něco navíc pro nás! Prý nesmrtelná krása? To se uvidí!

TEXT: Květuše Divoká

 

Přemýšlela jsem o tom už kolikrát. Ač se to někdy nezdá, i já jsem jen obyčejná třicítka, která chce mít parádní figuru – prozatím mi pořád stačí prohánět se čtyřikrát týdně na příteli, pevná prsa – tak to zatím nijak zvlášť neřeším, dekolt hod - ný k pohlazení a ideálně vypnutý ksicht bez vrásek – to už se ale ženská ohánět musí! Nikdy jsem na sobě, hlavně co se předku týče, nijak zvlášť nešetřila, přece jen ale člověku přijde líto vyhazovat tisíce za lektvary v kelímcích, které nemají extra viditelné výsledky. A i když vědci tvrdí, že žádné blahodárné účinky spermatu na pleť a vlasy prokázány nejsou, mnohé diskuse a články mluví o opaku. Takže by byla škoda si to pořádně neužít, nezchladit, nenatřít a neomládnout!   

 

KAPKU NA MĚ A KAPKU DO KALÍŠKU!  

Ale abychom od sexu neodcházely nijak daleko, pojďme se chvíli bavit o tom, jak se na vaše tváře sperma dostane. Já totiž ve svém okolí neznám jediného chlapa, který by byl ochotný vycákat se do kelímku. Na břicho – jasně, na prsa – velerád, na obličej – umírá nadšením. Takže, pokud máte doma takového dobráka (nebo momentálně chlapa nemáte, ale požádaly jste neprudérního kamaráda – a tady už jiná varianta není), jenž je ochoten podělit se o kapku šťávy do kelímku, není co řešit – ideálně strčte sperma na hodinku do ledničky, Američanky si k němu ještě přimíchávají bílek – jako by směs sama o sobě už nebyla dost bílá a plazivá, a můžete ho zakápnout olivovým olejem – pleť pak bude jemnější – nebo dokonce nějakým olejem vonným, tady nedoporučuji česnek a chilli, ale třeba levanduli, růži nebo ten kokosový – přebije milou vůni spermatu (pro ty, které by to při 15minutové relaxaci mohlo vyrušovat).   

Pokud se partner odmítá podílet na vašich zkrášlovacích procesech, je to většinou proto, že z toho chce taky něco mít – a k facialu se nedostane denně, doporučuju sex na klasiku – prostě si u toho poležte. Sperma se pak, ať už má jakoukoliv konzistenci, uchytí na obličeji lépe. Dejte si pozor na oči, při nechtěném zkrášlování očních bulv mě to minule pěkně řezalo! Muže raději upozorněte, ať stříká do spodních partií obličeje, nejlépe ke krku, poté můžete společnými silami rozetřít exkrement po dekoltu a po celé tváři. Jestli vám něco zbude, určitě ho rozmázněte i na prsa, vyhazovat tuhle drahocennou látku je rouhání!   

 

Kategorie: