DOUTZEN KROES

Holandské ženy nikdy nebývaly kdovíjaké krásky. Jsou celkem nevýrazné, pobledlé a dosahují výšky českých mužů. Ale Doutzen Kroes – to je jiná! Tahle holandská supermodelka dobyla srdce nás všech, a přitom se tváří jako holka odvedle!

 

A je tu další Andílek. Bez zářezu z přehlídky spodního prádla Victoria’s Secret jako by ani modelky neexistovaly! Doutzen bude v lednu 29 let a její tělo je stále ideální k vystavování! Dlouho se v bulváru spekulovalo o tom, že to modelka na mateřské dovolené se cvičením trochu přehnala, a místo aby připomínala něžného anděla, hraje její tělo svaly. A že je Kroes opravdu maminka ve formě!   

 

SVATBA, DÍTĚ A DOVOLENÁ NA BALI…  

Tahle blonďatá kráska vede spořádaný život. O tom, že má jasné priority, svědčí také fakt, že se modelkou stala až po studiích na vysoké škole! Po roční známosti si v roce 2010 vzala svého přítele – krajana v městečku Oostermeer, odkud Doutzen pochází. Obřadu se účastnila jen nejbližší rodina a přátelé. Žádná světla reflektorů, celebrity a novináři. Modelka byla v tu dobu již v pokročilém stádiu těhotenství a své ano řekla čokoládovému producentovi a DJ Jamesovi Sunnerymu. Ani Dior či jiný velkooděvník se, jak bývá u modelek takového formátu zvykem, v rámci svatební róby nekonal. Modelka oblékla svatební šaty empírového střihu ze salonu Pronovias. Krátce po svatbě, v lednu, přivedla v Amsterodamu na svět syna Phyllona. Tenkrát se jeho otec k porodu vyjádřil: „Jsme do něj absolutně zamilovaní! Nelze ten pocit popsat, Phyllon je teď v našem životě číslo 1.“  Rozkošnému synkovi budou již tři roky a modelka se mu pilně věnuje. V hledáčku novinářů je tak Doutzen pouze ve spojení s dokonalou figurkou a na fotografiích je ztvárněna coby perfektní matka, jak si s mužem a Phyllonem užívají na pláži, staví hrady z písku, poskakují ve vodě... Rodina je stále na cestách, momentálně přejíždějí mezi New Yorkem a Paříží.  

 

ANDĚL SE VŠÍM VŠUDY  

Kromě syna a přehlídek se Doutzen Kroes zajímá o otázky humanitární i ty týkající se životního prostředí. Angažuje se také ve sdruženích UNICEF, Greenpeace nebo WWF. Svou krásou zaštiťuje také komerční akce. Čeští čtenáři ji mohou znát například jako tvář značky L’Oréal Paris. Díky svým krásným vlasům podporuje zejména vlasové produkty, třeba Elseve Color Vive. Krásná modelka dokonale vystihuje slogan slavné kosmetické značky L’Oréal Paris – Protože vy za to stojíte. Doutzen spolupracuje s těmi nejznámějšími fotografy a návrháři, objevila se na obálkách časopisů Vogue (Itálie, Francie, USA), Numéro, Harper’s Bazaar, Magazine, Dazed and Confused a na mnohých dalších.   Její jedinečnost tkví v přirozené kráse, ani na červeném koberci ji nespatříte přehnaně nalíčenou či výstředně oděnou. O tom, že její krása dovede uhranout muže i ženy, jsme se mohli mimo jiné přesvědčit na stránkách Vogue.com, kde 

Kategorie: