CESTOVÁNÍ ZA MÓDOU

Eva Lenertová přivedla do čech nový trend. Cestování do outletů a módních metropolí.

Text: Annette Krubner

 

Evo, vzhledem ke svému nízkému věku jste stihla opravdu mnoho projektů. Věnujete se cestování do luxusních destinací, pořádáte zájezdy za jídlem a gastronomií a v neposlední řadě organizujete zájezdy do světových módních outletů. Proč jste se rozhodla pro tyto projekty?                                           

Už odmalička jsem milovala cestování a mým dětským snem bylo stát se letuškou. Vystudovala jsem Vysokou školu podnikání se zaměřením na management cestovního ruchu a již během studia jsem aktivně pracovala v této oblasti. Práce se stala de facto mým koníčkem. Působila jsem několik let jako vedoucí cestovní kanceláře v Olomouci, kde jsme se specializovali na zájezdy do Rakouska, a pak přišla zajímavá nabídka z Prahy – podílet se na novém projektu Culinaria Travel. Cestovní kancelář Culinaria Travel se zaměřuje na výpravy za jídlem a gastronomií do celého světa, nabízíme klientům zájezdy, jaké ostatní cestovky neposkytují vůbec, nebo jen ve velmi omezeném rozsahu. Nabídku jsem dále rozšířila o novinku v oblasti cestovního ruchu – o oblíbené zájezdy za módou a nákupy s FashionTravel.cz. Jelikož sama módu a nákupy miluji, řekla jsem si, proč to nespojit s cestováním dohromady a nevytvořit zcela nový produkt, který na trhu cestovního ruchu chyběl. Jsem ráda, že nabízíme specializované služby, které vám ne každá cestovní kancelář nabídne.     

 

Jak vůbec ten nápad vznikl?                        

Stále jsem přemýšlela o tom, jaký produkt tady v oblasti cestovního ruchu chybí, a protože jako ‚správná žena‘ nakupuji i cestuji opravdu ráda, přišla jsem s myšlenkou pořádat pro všechny milovnice módy zájezdy na nákupy do různých světových metropolí, jako je Milán, Paříž, New York, Bangkok a další módní destinace. Nabídku zájezdů přitom neustále rozšiřujeme o nové produkty. Klientky mohou navíc využít také služeb módní stylistky Olgy Soukupové, která může jet na jakýkoliv zájezd s nimi jako módní poradkyně.                             

Jak už bylo řečeno, mezi vaše destinace patří takové Mekky módy jako Paříž či Londýn, ale nově přibyl třeba New York.     

 

Kategorie: