Karty odhalily osobní drama

 

„Miluje mě doopravdy?“ Tato palčivá otázka trápila Janu, jakmile si na něho vzpomněla. Takže vlastně pořád. Po dvou nepovedených manželstvích žádný div. Moc si přála, aby mu mohla nakouknout do hlavy, a hlavně do srdce. Zeptala se kartářky v on-line věštírně a hned měla jasno.

Seznámili se v práci. Přeskočila jiskra, aspoň si to Jana myslela. Byl rozvedený, o trochu mladší, moc rád kutil a uměl se krásně smát. Taky byl nesmělý, plachý, nebo uzavřený, to neuměla určit. S postranními úmysly se před ním zmínila, že doma potřebuje připevnit poličku. Ochotně se nabídl. Na oplátku připravila výbornou večeři, pak si dlouho povídali. Došlo i na letmé doteky. Bylo jí blaze. Následující den se tvářil jakoby nic. Byla zmatená. Vymýšlela si další záminky k setkáním, vždy jí rád vyhověl. Romantické večery se prodlužovaly, milování bylo skvělé, ale všechno jen za zavřenými dveřmi jejího bytu. Před kolegy i na veřejnosti si dál hrál na cizince.

 

Neviditelná koule u nohy

Jana se snažila nenápadně zjistit, o co jde. Narazila. Zásadně se nikomu nesvěřoval, takže o jeho soukromí nikdo nic nevěděl. Přímo se ho ptát nechtěla, připadalo jí to trapné. Když ji jednou zase něžně pohladil a odporoučel se, prý má zítra náročnou poradu, byla totálně rozhozená. Jak tak v noci brouzdala po internetu, jestli nenarazí na jeho jméno, proklikala se na on-line věštírnu. „Zkusím to, třeba o něm něco budou vědět karty,“ řekla si a zavolala. Pak už se jen divila. Výklad karet ukázal, že si jeho žena našla milence a nekompromisně mu postavila kufry za dveře. Rozvod se vlekl, dělala mu naschvály, nasekala dluhy a ještě mezi známými roznesla, že ji týral. Prožil peklo. Karty ukázaly i to, že došel k závěru, že se ženám nedá věřit, a umínil si, že se už nikdy nezamiluje. Minulost si vlekl s sebou jako kouli plnou zklamání a zášti, i když se přestěhoval na druhý konec republiky a začal znovu.

 

Zákaz lásky zrušen

S Janou mu po dlouhé době bylo hezky, jenže se zalekl vlastních citů. Rozum ho totiž varoval a připomínal mu, že si lásku zakázal. Karty mluvily jasně: budou spolu, a dokonce začnou společně podnikat. Jana nemohla uvěřit, nicméně i ta špetka naděje na slibný vývoj přišla v pravou chvíli a postavila ji na nohy. A začala jednat, jak jí karty poradily. Vyprávěla mu o prvním manželovi sukničkáři, o druhém, co měl raději hospodu než ji, upřímně mu vylíčila, co prožívala, jak se trápila, že na city zanevřela, dokud je zase neprobudil. To ho rozpovídalo a ráno se do práce vedli za ruce všem na očích.

 

Starobylé umění on-line

Zázraky se dějí i v dnešních hektických časech, ovšem výklad z karet do sféry kouzel nepatří. Profesionální kartářky mají prostě silně vyvinutou intuici, také jsou obdařené empatií, takže se dokážou vcítit do druhých. Přestože to zní zvláštně, v kartách umí číst jako v otevřené knize osudu, stejně jako to praktikovaly vědmy napříč časem i kontinenty. Seriózní on-line věštírna sdružuje pouze prověřené a schopné kartářky, které jsou k dispozici 24 hodin denně, každý den v roce. Jana tu „svoji“ našla. Bude se vdávat, a tak se věštění točí kolem toho, kam bude nejlepší vyrazit na svatební cestu.

 

Víme, co se stane - www.orisio.cz

Foto: Shutterstock.com

 

Kategorie: