DALŠÍ BĚŽECKÉ BOTY, KTERÉ POMÁHAJÍ ČISTIT OCEÁNY OD PLASTOVÉHO ODPADU

 

adidas by Stelly McCartney uvádí na trh Parley UltraBOOST X. Botu, se kterou můžete být lepší s každým během a zároveň měnit planetu. Značka adidas zdůrazňuje svůj závazek k ekologické inovaci a proto byly Parley UltraBOOST X vytvořeny v rámci spolupráce značky adidas s organizací Parley for the Oceans, a jejich výrobě byl použit i mořský plastový odpad.

Design boty byl inspirován bezmeznou energií otevřených vod oceánů a kombinuje udržitelný přístup k módě Stelly McCartney s inovativním využitím technologií značkou adidas. „Pevně věřím v oblečení, které je eticky vyvinuto tak, aby vydrželo. Je to ideologie, ve které se shlížím a kterou aplikuji při návrhu každého jednotlivého kusu. Zachování a respektování planety má zásadní význam pro mě i pro to, co dělám a vždy se snažím, aby to na mé tvorbě bylo vidět. Jsem opravdu ohromena úsilím, které vynakládá značka adidas a organizace Parley for the Oceans na vytvoření materiálů, jež je možné používat v našem vysoce výkonném oblečení a obuvi," říká Stella McCartney. 

Adidas Parley UltraBOOST X jsou inovativní a šetrné k životnímu prostředí, obsahují vysoce výkonné vlákno Parley Ocean Plastic™, ze kterého je vytvořena horní vrstva obuvi Primeknit. Podrážka obsahuje technologii Boost. Boty jsou navrženy tak, aby odrážely jedinečnost ženského chodidla, přizpůsobily se mu a poskytly tak optimální stabilitu a ultra lehké pohodlí. Parley UltraBOOST X mají výjimečný systém šněrování, který podporuje rychlé pohyby. Jsou elegantní a stylové bílé odstíny umocňují roli moderního designu, pro který je Stella McCartney známá.

Parley for Oceans je organizace zaměřující se na životní prostředí, která zvyšuje povědomí o kráse a křehkosti oceánů a implementuje komplexní strategie pro ukončení jejich devastování. Společnost adidas jako jeden ze zakládajících členů s organizací spolupracuje od dubna 2015 a podporuje Parley for Oceans v jejich úsilí při komunikaci a vzdělávání, výzkumu a vývoji, přímé akci i ekologické inovaci. 

 

Kategorie: