Fenomen Milk & Honey

 

Erotická party, party v erotickém prádle, večery společenské erotiky.  Možná jste o něčem takovém slyšeli. Možná si myslíte, že se to děje pouze ve filmu. Možná byste to rádi zkusili, ale nemáte dostatek odvahy. Nebo ani nevíte, jak to celé vlastně funguje.  

Naše společnost je ovládaná předsudky a je pokrytecká. Ať už se to týká menšin, preferencí nebo i toho, co se děje v ložnici. Češi dokáží velmi jednoduše opatřit nálepkou to, co je a není normální,  a to i přesto, že normu vlastně nikdo nezná. Spousta lidí tajně sní o tom, co by chtěli zkusit. Jaké to asi je mít sex ve více lidech nebo s někým neznámým, ale chybí jim odvaha být v této otázce upřímní, a to i sami k sobě. Natož pak k dalším lidem. Většinou mají strach, že by se na takové akci potkali s někým, koho znají z práce anebo třeba se sousedem.  Proto si raději proplouvají v průměru. Nicméně jsou mezi námi věci, o kterých se nemluví. Nebo pokud už ano, pak pouze v uzavřeném okruhu lidí.

Na jednu takovou akci, o které se nemluví, mne duo Leo de Milch a Mr Black pozvali... a to na party LIBERTINAGE, v Pražském klubu Le Clan, na Pražských Vinohradech, abych nasála atmosféru přímo na jimi pořádané party. Jedná se o večírek v erotickém prádle, dle předem předepsaného dress codu – který se akci od akce mění..., kde je dovoleno, přesně to, co si chcete dovolit. Akci pořádá spolek přátel společenské erotiky Milk & Honey. Kolektiv a všechny akce jím pořádané, má velice přísná pravidla, se kterými musíte souhlasit. V opačném případě se prostě akce neúčastníte. Ani porušení pravidel v průběhu večírku nezůstane bez následků - pořadatelé mají právo kohokoliv kdykoliv z akce vykázat. 

Všude platí velice přísný dress code, a to elegantní oblečení pro pány a šaty a vysoké podpatky pro dámy. Pod šaty sexy a erotické prádlo jako například krajky nebo kůže. Při vstupu je každý vyzván, aby přítomnost takovéhoto oděvu prokázal a zároveň prošel kontrolou, jejímž smyslem je zajistit přítomnost pouze dobře vypadajících lidí. Samotní muži bez doprovodu mají vstup zakázaný. A samozřejmě i přicházející pánové musejí dodržet dress code, protože ten je neoddělitelnou součástí hry a pánská část publika musí podpořit přítomné dámy.

Naleznete zde páry, které si přišly oživit svůj sexuální život, single slečny, ale také gaye. Všechny tyto lidi spojuje jejich přesvědčení, že sex není pouze sex, ale jeho součástí by mělo být také erotično a celé je to vlastně jedna velká hra.

K dispozici je zde taneční parket s kvalitní hudbou – všem účastníkům hraje legendární DJ Tráva!, několik barů a prostředí rozdělené na zóny s různými zákoutími. Včetně zóny pro zlobivé odvážlivce... 

Za zmínku určitě stojí, že spolek Milk & Honey  slaví 6. narozeniny a oslava proběhne  již 15.1.2016 , ve zmíněném klubu Le Clan od 22 hodin. Tentokrát výjimečně 2+1 – a ano pár si může přivést dalšího muže – tentokrát si to trošku opepříme  

Dle reakcí na facebookové stránce spolku není dress code všem po chuti, nicméně dress code zůstává. Mně se to naopak líbilo - najednou lidi v mikinách při průchodu horním barem působili fádně. Celý klub byl plný stylově oblečených lidí, kteří se na večer náležitě připravili a kteří si dali na šatech a na výsledném stylingu opravdu záležet. Chovali se k sobě galantně a mile. Ani když došlo na odkládání svršků, všudypřítomná přátelská nálada a vzájemná slušnost a respekt mezi účastníky nezmizely. 

Celý prostor je vybavený bezpečnými šatnami, takže o odložené věci je dobře postaráno, a to včetně mobilních telefonů návštěvníků. V prostorách celého klubu je přísný zákaz fotografovaní - je zde kladen velký důraz na diskrétnost a korektní chování. 

Každý si může dělat to, co chce a s kým chce. Dovoleno je i pouze přihlížet pro ty, kteří nemají dostatek odvahy na přímé zapojení se do hry. Atmosféra večera nicméně vtáhne každého a i ti nejkonzervativnější z příchozích se po čase dostatečně uvolní a přesvědčení, že budete pouze přihlížet vezme nejspíš za své ... A je to tak vlastně v pořádku – ten, kdo chce jen koukat, pustí si film doma na gauči a nechá si bačkory a nebude si oblékat punčochy a lodičky. Ano když mi kalhotky odlítly na mixážní pult, trošku jsem byla překvapená, ale stane se toto jinde? 

Na Milk & Honey se počítá s tím, že ten, kdo přichází, doma nechal nejen předsudky, ale také obavy a stud. Lidé zde chtějí zažít víc. Smýšlejí podobně. Proto, když už si dali práci s výběrem oděvu a úpravou zevnějšku, nemají problém odhalit i svou vlastní kůži a zcela se podrobit pulsující náladě.

Nikdo tu nikoho do ničeho nenutí a každý může jít vždy o patro výš – akorát tam nejspíš nikdo nebude. Protože jakmile v sobě jednou tabu a předsudky zlomíte, nebudete chtít zpátky. Naopak budete mít pocit, že chcete tuto atmosféru zažít znovu. A rovnou si začnete vymýšlet oděv na další party. 

Potkala jsem spoustu zajímavých a chytrých lidi, strávila jsem velmi příjemný večer. Někde, kam nemůže jít kdokoliv. Odcházela jsem s tím, že mám tajemství a zážitek, který mi nikdo nemůže vzít. Tentokrát jsem se necítila tak, jako bych na film koukala, ale tak, jako bych v jednom byla. 

A ano těším se na narozeninovou party Milk & Honey, 15. ledna a už mám vybrané oblečení – teď jen přemýšlím nad tím koho vezmu sebou ... a možná půjdu zas sama, ono to bylo vlastně to nejlepší, co jsem mohla udělat.

 

https://www.facebook.com/MILKandHONEYcollective/?fref=ts  

Kategorie: