Sexuální rošády

Celozrnný chléb s máslem a kapkou spermatu, zhroucený sprchový kout a zhroucená, neuspokojená Veronika v něm, kráska s líbezným kukučem a dmoucím se rozkrokem... Vaše sexuální příhody jsou mi inspirací a věřte, že se jimi, obzvláště těmi bizarními, probírám opravdu s radostí!

TEXT: Květuše Divoká

 

Tohle číslo je valentýnské,“ ujišťují se kolegyně, že vím. „Tak bys mohla psát víc o milování a mohla bys být víc hodná.“ A to já zase budu, když si to někdo přeje – budu hodná na sebe. Na paškál si totiž vezmu vás, mí sladcí čtenáři. Po sexuálních příhodách lačním. A tak se stalo, že jste za ty měsíce můj online žaludek naplnili k prasknutí. Teď to tedy musí ven, to je zákon přírody. A i když jsme my sexuchtiví jedna partička, nebojte se, že by se z této rubriky stala zábavná rošáda na pokračování. Rozdíly mezi tímto žánrem, a jak já říkám, investigativní sexuální žurnalistikou jsou přinejmenším dva – nám scénáře jistých situací vlepil na holý zadek život sám a zadruhé, jakékoliv opakování je zcela nežádoucí. Takže žádná bulvární pikanterie, informativní potenciál tohoto článku je velmi silný. Jak jinak! Možná jej píšu ale taky proto, aby naše těla a stále se chechtající mysl došly smíru. Čert ví. Vy než se začtete, nezapomeňte, že co se už jednou stalo někomu jinému, může se přihodit i vám!   

 

TRIK S KONDOMEM   

Možná tu hádanku znáte: Domů se vrátíte pod vlivem, přesto vás přesvědčení a jistá zodpovědnost nabádá k tomu, abyste použili kondom. Sex byl báječný, dáte si chvíli pauzu a pokračujete znovu. Druhý den jej úpěnlivě hledáte. Ale ON v posteli není, vedle ní taky ne, pod gaučem není a v koši jakbysmet! Asi hádáte správně. Z kondomu se i malým nedopatřením může stát pesar. Jenže, co když se vám tam uvelebí plný? Je sice fajn, že jste ve svých názorech skálopevní, ale přeci jen čtenářka Kateřina předhazuje taky tuhle variantu.    

 

ZLOMENÉ ŽIDLE I RUCE, ALE NAŠTĚSTÍ NE SRDCE   

Po delší cestě dorazíme na chatu. Zábava se ubírá tím správným směrem. Všichni už jsou rozpálení, a to nejen z nesnesitelného horka, a párují se i ti, co na místo dorazili sami. Dvojičky si k sobě hledají nové ideální dvojičky. A i když už všichni odkládají šatstvo, otevírají se okna, která lákají k ochlazení. Souložit na parapetu se rozhodly celkem tři páry, a tak střed chalupy na chvíli trochu osiřel. K úrazu nepřišla jenom ta dívka, která se o něj rozhodla opřít. Já jsem z okna vypadla, nebylo nijak vysoko, přesto jsem si dost pohmoždila zápěstí. Vtipné na tom bylo snad jen to, že se to stalo přesně ve chvíli, kdy do mě přítel vší silou přirazil a v záchvatu rozkoše zalomil rukama. Jeho gejzír letěl hned za mnou. Kamarádka Petra na sebe pro změnu strhla závěsy i s pavučinami, a nejenže dostala po hlavě klackem, jenž se vydával za garnýž, ale při zběsilém úprku zkroutila příteli penis tak, že bědoval do další společné akce. A tady poučka zní: Oknem ven, oknem tam, milá Stáňo. Když je vám horko, souložte, se všemi, venku! Čtenář Marek se zase oddával divokému sexu po pracovní době v galerii, kde jeho přítelkyně tehdy pracovala. Do klidné zadní části velmi ochotně přinesl židli, na kterou si dotyčná klekla. Ale o bytelnosti nábytku byla už přednáška v minulém čísle – židlička, ze které se vyklubala na reklamaci odložená designová židle za tisíce, se rozlomila, a to v přední části, takže Markova milá doletěla na zem přímo na obličej a na kráse utrpěla taktéž přední část jejího chrupu. Pro čtenářku Veroniku byl podobnou ledovou sprchou zdrancovaný sprchový kout. Když si večer dcerku vyzvedla babička, rozhodla se V. s manželem, že si dopřejí společnou lázeň. A protože je její muž velký, silný chlap, chytnul ji a vysadil dle momentálních potřeb. Veronika jej obtočila nohama, a proto zřejmě nabyl dojmu, že již není třeba ji držet. Aby jeho tělo kladlo větší důraz, chytil se stěn sprchového koutu, který však nebyl tak stabilní, jak se domníval. Nakonec se na ně všechny jeho stěny zřítily a pod touto skládkou zůstala jen skoro šťastná Veronika a její velmi smutný muž.  

 

Kategorie: