GURU PŘES INTERNET

V hloubi srdce tušíte, že máte právo na příjemný život, ale štěstí vám stále uniká mezi prsty. Procitnutí může přijít online.

TEXT: Erika Faunová

 

Všichni procházíme v životě obdobími, kdy jsou na nás kladeny mnohé požadavky. Partnerství přestává fungovat, v práci se roz - dávají výpovědi, měsíční splátka hypotéky je příliš vysoká a navíc zlobí zdraví. Člověk by někdy nejradši usnul a probudil se v jiném těle. To ale nejde. Pak tedy nezbývá než svůj život přehodnotit, obnovit sílu a uvědomit si své skutečné poslání. K takovému obratu dopomáhají koučové. Postarají se o všechny skomírající složky života a kompletně vás restartují. Dokonce ani nemusíte vytáhnout paty z domu. Svou porci koučinku si můžete objednat online. Samozřejmě, že za internetový kurz zaplatíte odpovídající částku, přibližně takovou, jakou byste investovala do psychoterapie. Propagace internetových posezeníček míří přímo na uživatele internetu. Jinak se totiž nemáte šanci ke kurzům těch nejlepších světových guru dostat. V dnešní zrychlené době, kdy má přístup k počítači 80 % obyvatel České republiky, je takový způsob výuky velmi efektivní. Týdně na internetu strávíme podle průzkumů 15 hodin. Internetové mentorování je krátké, jedna seance trvá cca 20 minut. Pár kliknutí myší otevírá dveře do nové budoucnosti všem, kdo se internetu nebojí. Jednu nevýhodu online vzdělávání přece jenom má – vyžaduje dobrou znalost angličtiny.

 

Ve zdravém těle...

Jedno mají všichni guruové společné – vizáž hollywoodských hvězd. Potřebujete změnit od základu svůj život? Pak vězte, že především musíte dobře vypadat. Nastartovat kariéru, najít novou lásku, konečně zbohatnout a vůbec žít o mnoho úrovní výše se daří jenom lidem, kteří dbají na svůj vzhled. Markusovi Rothkranzovi (www.markusrothkranz.com) je 50 let, ale vypadá o 20 let mladší. V USA patří mezi nejvlivnější propagátory raw stravy a tvrdí, že nejvíce si škodíme, když stravu tepelně upravujeme. Markus byl v dětství stále nemocný a téměř zemřel, jelikož měl slabý imunitní systém. Zkoušel všechno možné, aby si zlepšil fyzickou kondici. Postupně přešel na vegetariánství, pak veganství, ale k dokonalosti stále něco chybělo. Ve 27 letech se rozhodl všeho nechat, zbavil se veškerého majetku a odešel do pouště, kde pobyl 40 dnů. Tam Markus poznal, že příroda sama poskytuje všechny živiny, které k životu potřebujeme. Kromě zdravého způsobu života propaguje také pobyt na slunci bez hysterického používání ochranných faktorů. V češtině je k dispozici Markusova e-kniha Uzdrav se sám.

 

Kategorie: