To nejlepší caffé latte

Caffé latte patří v České republice k zdaleka nejoblíbenějším kávovým nápojům – a ve Starbucks si jej můžete nechat připravit doslova na desítky způsobů. Vaše caffè latte připravují standardně z tmavě pražené intenzivní směsi „Espresso Roast“, ale v zásobnících na vás čeká i sezónní origin espresso. Většinou to bývá jednodruhová káva z konkrétních pěstitelských zemí, která v sobě skrývá specifičtější chuťové tóny: například kakaová „Guatemala“ nebo ovocnější „Kenya“. 
Mléko používají polotučné, ale není problém přizpůsobit nápoj vašim potřebám a chuťovým preferencím: v nabídce máme také mléko nízkotučné, plnotučné, bezlaktózové, sojové nebo kokosové.  

A co takhle osladit si život některou z příchutí? Mezi našimi pravidelnými zákazníky jsou stálicemi vanilka, karamel a lískové oříšky, ale vyzkoušet můžete i něco zvláštnějšího: irský krém, maliny, mandle nebo mátu. 

Pak už stačí se jen pohodlně posadit a upíjet z hrnečku tak opatrně, aby na povrchu bylo stále vidět latteartové srdce či rozeta vytvořená právě pro vás vaším baristou.

 

Kategorie: