BOŽSKÁ TROJKA

Říká se, že přizvání si někoho třetího, volbu pohlaví nechávám zcela na vás, do vlastního lože nebo do jiných zákoutí vašeho domova zaručeně pozdvihne již vyčpělý partnerský sex. To ale není celá pravda! Trojka dokonale rozparádí i pár, který trpí momentální sexuální nudou. Zaručí vám i partnerovi legendární výstřik – nebo snad v tomto slově, a podstatě všeho bytí, vidíte někde dvojku?

TEXT: Květuše Divoká

 

Vím, že na to pořád myslíte! Vykašlete se už jednou pro vždy na ochmatávání se s kamarádkou před zraky vašeho partnera a užijte si skutečnou trojku dle libosti, fantazie i momentální nálady... Že nejsem holka lakomá a umím se hezky podělit, se ukázalo již v útlém věku, kdy jsem penis svého tehdejšího, o deset let staršího muže půjčila do úst své kamarádce. Bylo to na trávě, on seděl jako přikovaný a my se v kouření střídaly. Nijak jsem tehdy nebazírovala na tom, abych si tu výživnou směs čehosi schytala za nás za obě, opravdu nepovažuji přítelovy exkrementy za své vlastnictví, a tak jsem byla škodolibě ráda, že to vyšlo na ni. Na stud nějak nezbyl čas a s ním už jsem se o tom víc nebavila. Nebyla příležitost. Asi za týden jsem mu definitivně utnula, aby mi do školy o přestávce nosil pomeranče. Obdobné zkušenosti, i když já už byla tehdy skálopevně přesvědčena, že to mám za sebou, vám jen otevírají vrátka k tomu, co ve vší své kráse znamená opravdová trojka! Enjoy!    

 

HRA NA STYDLIVKU  

První trojka byla spontánní, bez aktuálního partnera – tak trochu totiž vždycky doufáte, že akt, při němž se vyskytuje i další žena, vám bude dle zásluh odpuštěn, navíc, že bude již navždy zaznamenán do erotických představ vašeho přítele. Chyba! O tom třetím, tedy druhém muži, mu jednoduše neříkejte! Trojitou dávku sexu si vždycky vychutnáte nejvíc, je-li neplánovaná, chápu, že se taková významná událost nepřihodí co týden, a nejlépe, když jste to vy, komu nikdy dříve nebyla vyzrazena jména dalších dvou aktérů. Viděla jsem, že mě pozorují, že se o mně baví... Ona se mi pak očima věnovala mnohem víc než on. Nastane-li takový moment, jistě jej poznáte. Teď je již jen na vás, jak hru rozehrajete dál. Můžete, nonverbálně, razantně odmítnout, páru si nevšímat nebo dokonce odejít. To by ale byla škoda! Můžete předstírat rozkošně stydlivá gesta, a pasovat se tak do role panenky, které se budou následně ti dva věnovat, i nadále udržujte aktivní oční kontakt. Nebo to můžete uspíšit a vydat ze sebe jasný signál, značící váš zájem. Pokud máte kuráž a chuť, nečekejte, až vás dotyčná, v těchto případech je většinou poslaná žena, osloví, iniciujte významný krok vpřed, přímo do postele, sama. Přišla za mnou, jen co jsem jí obětovala tři nesmělá mrknutí. V tomto klubu jsou poprvé a vlastně jsou i z jiného města, typické, s manželem se přijeli pobavit a říkali si, že kdyby se jim zde líbila nějaká pěkná dívka, zkusili by ji oslovit. A já se jim líbila.    

Napoprvé vám to zvedne sebevědomí. Při opakovaných akcích zjistíte, že se tato fráze, která je ale ve své podstatě tolik logická a většinou pravdivá, vyučuje již na druhém stupni základní školy. Je dosti frekventovaná. Nebyla jsem vůbec proti, byli pohlední a mladí. Jedinou podmínkou bylo, že si místo aktu vyberu sama. Ochrana byla a je samozřejmostí, jinak do toho nechoďte! Zavolala jsem kamarádce, která u nás ve městě měla takový malý penzion, tam jsem se cítila bezpečně. A protože následuje milování, jemuž nepředcházejí žádné přípravy, trapné udržování konverzace, na pokoji se jde přímo na věc. Evidentně to nedělají poprvé. On si sedne na postel, ona mě před ním pomalu svléká, užívám si to, nejsem aktivní, ona je totiž akční dost. Když už jsem úplně nahá, on si mě jde prohlédnout zblízka. Hladí mě společně po celém těle, střídavě se líbáme, on víc přihlíží. Nechá nás lehnout si na postel, kde se navzájem uspokojujeme, on se pomalu svléká, dívá se ne - hnutě, sem tam si podrží kládu, aby se netřepotala vzrušením. Vyčkává na tu pravou chvíli a přidává se k nám. My už jsme si pohrály, a tak nás nechává, abychom se teď věnovaly jen jemu.    

Sex ve třech je velmi příjemný padnete-li si do oka se vším všudy. Střídáte se pomalu, ale automaticky, k přesunům i změnám akce není třeba mnohých slov. Všechno plyne tak snadno a vy si můžete jenom užívat. Po sexu a několika vyvrcholeních jsme si dali v posteli cigaretu. Poprvé jako v americkém filmu pro dospělé, asi tak jsem si připadala. Obléknete se, rozloučíte a odcházíte. Chtějí-li vám dát kontakt, je to špatně, chtějí vám dát peníze? To je další level slovíčka špatně. Zkušenější pár to ale neudělá. Nutno dodat! Necítíte-li se v průběhu akce příjemně, povězte to a v konání nepokračujte! Za tento akt nemáte dostat bobříka odvahy, máte si to užít! Tak? Nevyrazíte na party sama? Nebo s přítelem na lov?  

 

Kategorie: