Božská TROJKA

Říká se, že přizvání si někoho třetího, volbu pohlaví nechávám zcela na vás, do vlastního lože nebo do jiných zákoutí vašeho domova zaručeně pozdvihne již vyčpělý partnerský sex. To ale není celá pravda! Trojka dokonale rozparádí i pár, který trpí momentální sexuální nudou. Zaručí vám i partnerovi legendární výstřik – nebo snad v tomto slově,  a podstatě všeho bytí, vidíte někde dvojku?
TEXT: Květuše Divoká

Vím, že na to pořád myslíte! Vykašlete se už jednou pro vždy na ochmatávání se s kamarádkou před zraky vašeho partnera a užijte si skutečnou trojku dle libosti, fantazie i momentální nálady... Že nejsem holka lakomá a umím se hezky podělit, se ukázalo již v útlém věku, kdy jsem penis svého tehdejšího, o deset let staršího muže půjčila do úst své kamarádce.

Bylo to na trávě, on seděl jako přikovaný a my se v kouření střídaly. Nijak jsem tehdy nebazírovala na tom, abych si tu výživnou směs čehosi schytala za nás za obě, opravdu nepovažuji přítelovy exkrementy za své vlastnictví, a tak jsem byla škodolibě ráda, že to vyšlo na ni. Na stud nějak nezbyl čas a s ním už jsem se o tom víc nebavila. Nebyla příležitost. Asi za týden jsem mu definitivně utnula, by mi do školy o přestávce nosil pomeranče.

Obdobné zkušenosti, i když já  už byla tehdy skálopevně přesvědčena, že to mám za sebou, vám jen otevírají vrátka k tomu, co ve vší své kráse znamená opravdová trojka! Enjoy!

Chcete se dozvědět více o hříšné trojce? Čtěte v novém časopise L’amour.

 

Kategorie: