SEXUÁLNÍ PRŮVODCE VAŠÍM BYTEM...

Zase se schylovalo k sexu. Přítel se motal kolem němého sluhy a pak se na chvíli ztratil. Vrátil se s vyjímatelnou dřevěnou šprušlí s tím, že je dokonale čistá… Hm, tak tohle už je na článek, pomyslela jsem si.

TEXT: Květuše Divoká

 

Kolekci sexuálního náčiní máme v jídelně. Je uložena ve skříňce, která náleží kuchyňské lince, těsně nad policí se sklenicemi na šampus a víno. Ocitla se tam celkem poeticky. Než jsme s mužem začali okupovat náš nový domov naplno, bylo třeba se s ním intimněji sžít. Sbírku hraček jsme proto volně rozložili po bytě, na místa, která bychom já nebo on chtěli v dohlednu prohřát tělesným teplem. Jednu z nich, můj oblíbený transparentní vibrátor, pak uložil do již zmiňované kuchyňské komody. K minimalistickému čirému sklu zapadl dokonale – velikostí i stylem. Byly to různé druhy umění, jež spojovala naše vášeň pro jejich užívání. A protože jsme se na kuchyňské desce milovali již nespočetněkrát, rozhodli jsme se místo symbolicky vynechat, aby hračky mohly zůstat. Mít doma pomocnou sexuální sílu je osvobozující, člověk vydrží i nějaký ten čas sám, rozmontovaný sluha mě ale uklidnil nadobro – jestli někdy dojde tvůrcům hraček pro dospělé fantazie, v pohodě můžu čerpat z vlastních zdrojů! Je téměř jisté, že aniž byste o tom věděli, máte doma kopu věcí, kterými si můžete sex zpestřit. O možnostech využití jednotlivých místností, pokud nebydlíte v 1kk (ale i tam se dá KK – krásně kopulovat), ani nemluvím! 

 

PERLOVÝ NÁHRDELNÍK  

V seriálu Sex ve městě mě vždy fascinovala scéna první soulože Samanthy a mladého Smithe. Probíhá v nejrůznějších polohách a z nejrůznějších úhlů, v ložnici – na stojáka u okna, na posteli a na křesle, které trůní taktéž na posteli. Vždycky jsem si říka proč, proboha? Zkušenosti mě ale naučily, pro někoho je ložnice, potažmo jeho vlastní lože, nedílnou součástí sexu, které se nechce vzdát, pak je aranžmá na místě. Navíc je postel měkká a křeslo se na ní přirozeně hýbe! Plus, máte perfektní rozhled – např. spatříte náhle něco, co se bude k sexuálním hrátkám hodit! Třeba onu součástku z němého sluhy. To je vám skvělý kus nábytku! Nejenže snese každodenní příval nového prádla, ale po podrobnějším prozkoumání jsme zjistili, že má odnímatelné části hned tři,navíc různých velikostí. Přála bych si být tak fikaná, že bych na to myslela již při nákupu – nikoliv! A jsem zase u Sexu ve městě. To takhle jednou chlap zbystří – právě když je řeč o perlových tangách slastně se zařezávajících do intimních partií – a vy vidíte, jak se v jeho hlavě rodí ďábelský plán. Přesto by vás některé věci nenapadly. Za pár dní ale hlavu, která i tak ráda zapomíná, zaměstnáte dalšími a dalšími věcmi a on vás požádá, abyste si klekla na čtyři. To já ráda! Když mi pak ze zadku visely perly jako sešněrovaný pudlí ocásek, smála jsem se. Pravdou ale zůstává, že s perlovým i jiným, podobně zaobleným náhrdelníkem se dají dělat fantastické věci. Jen už ho nebudete tak často nosit. Kromě těchto malých vychytávek, které se skrývají ve vaší šperkovnici či skříni – byl by hřích nevyzkoušet klasiku s šátkem přes oči nebo jím svázat končetiny! – je ložnice celkem poklidné a nudné místo. Pokud ovšem nemáte nějakým způsobem vytuněnou postel – speciální rám s různě tvarovanými hladkými výstupky, dejte proboha pozor na třísky, nebo lázeň vodní – i ta vás bude chvíli bavit. Pojďme se ale přesunout tam, kde je větší zábava! Třeba do kuchyně! 

 

Kategorie: