PRVNÍ PROJEVY STÁRNUTÍ? POSTAVTE SE JIM ČELEM…

 

Revoluční novinka Philips VisaCare – mikrodermabraze v pohodlí vašeho domova, která dodá během čtyř až šesti týdnů zralé pleti pocit zpevnění a navrátí jí zpět její přirozený jas.

Ačkoliv bychom možná chtěli, čas nezastavíme a už po třicítce se na naší pleti začínají postupně projevovat známky stárnutí. Objevují se první vrásky, pleť je sušší a ochablejší. Co s tím? Philips představuje revoluční mikrodermabrazivní přístroj VisaCare (SC6240/01) využívající osvědčenou neinvazivní metodu omlazení pleti vycházející z technologie používané v profesionálních salonech krásy. Jedná se o kombinaci velmi šetrného mechanického peelingu a účinné masáže, která ve výsledku přináší nejen efektivní odstranění odumřelých kožních buněk, ale zároveň i stimulaci přirozené obnovy pleti, tzn., posílení základních vrstev kůže a tvorbu nových kolagenových a elastinových vláken. S jedinečnou novinkou Philips VisaCare si tak ženy nyní mohou toto účinné, profesionální ošetření dopřát přímo u sebe doma a dodat své pleti během čtyř až šesti týdnů pocit zpevnění a navrátit jí mladistvý a svěží vzhled. Philips VisaCare SC6240/01 je k dostání v síti parfumérií Douglas a na www.alza.cz a www.mall.cz. Cena: 6999 Kč

"S přibývajícím věkem ztrácí pleť část své pevnosti, jas a texturu a je velmi důležité včas na tyto projevy stárnutí reagovat. I to je důvod, proč jsme vytvořili Philips VisaCare. Tento jedinečný mikrodermabrazivní přístroj ženám přináší bezpečné, efektivní a snadno použitelné řešení pro boj s prvními známkami stárnutí, a to vše navíc v pohodlí jejich domova,” říká Stanislav Krupa, marketingový manažer Philips.

Přirozený omlazovací proces pleti, aneb jak Philips VisaCare funguje

Inovativní bezdrátový přístroj Philips VisaCare SC6240/01 využívá jedinečný Philips DualAction Air Lift and Exfoliate systém, který nejenže jemně a efektivně odstraní odumřelé kožní buňky, ale zároveň i pleť promasíruje. 

Součástí hlavice přístroje Philips VisaCare je exfoliační kroužek, který je speciálně navržen k optimalizování intenzity peelingu, jež je tak v důsledku o mnoho účinnější než při použití pouhých krémů. Na špičce tohoto kroužku je totiž více než 100 000 pevných částic, které umožňují kontrolované a efektivní odstranění odumřelých kožních buněk vedoucí k dokonale jemné pleti. Toto ošetření pleti zároveň navrženo tak, aby spouštěl přirozený proces obnovy buněk v hlubších vrstvách. Philips VisaCare je navíc standardně prodáván se dvěma hlavicemi určenými buď pro normální, nebo pro citlivou pleť a může tak poskytnout bezpečnou a efektivní péči skutečně všem.

Zároveň Philips VisaCare Air Lift systém používá jemné vakuové sání k vytvoření unikátní masážní techniky, která stimuluje hlubší vrstvy pokožky, jemně je napíná a zvedá. Rozumná úroveň nadzvednutí a napnutí je známá svou stimulací mikrocirkulace a vybuzením základních buněk vazivové tkáně neboli fibroblastů, které zvyšují produkci kolagenových a elastinových vláken, takže pleť pak vypadá zdravě, září a je revitalizovaná.

Jak často a kdy používat?

Bezdrátový přístroj Philips VisaCare je doporučeno používat 2 x týdně, nejlépe večer, přičemž ošetření by mělo trvat zhruba 5 minut. Po použití se pak doporučuje nanést na pleť výživný, pečující krém nebo masku, aby byl výsledek dokonalý. 

 

Kategorie: