Blahodárná emulze a milosrdná kyselina

Jedním z nejdůležitějších činitelů pro zachování tónů a pevnosti pleti je voda. Změny venkovního prostředí a také ty, které probíhají v našem organismu, mohou vést ke zvýšené citlivosti pokožky a dokonce k jejímu vysušování. V tu chvíli je potřeba zasáhnout. Společnost Fytofontána nyní uvádí na trh novinky v podobě FC Hyaluroceutical emulze a FC Hyaluroceutical kapslí.

 

Milosrdná kyselina

Pokud se obsah vody v pokožce sníží, pleť se vysuší, napne a zčervená, je jakoby bez života, a to má za následek zvyšující se počet vrásek. K přirozené ochraně pokožky přispěje pravidelné používání hydratační biotechnologické emulze FC Hyaluroceutical a doplňku stravy Hyaluroceutical kapsle s výtažky z liči a longanu. Přípravek obsahuje dva druhy kyseliny hyaluronové. První obsahuje menší molekuly, které se díky své velikosti jednodušejí dostávají do hlubších vrstev pokožky a zamezují tak tvorbě vrásek. Kyselina hyaluronová s obsahem větších molekul zase vytváří ochrannou vrstvu, čímž zamezuje ztráty vody z pokožky. 

 

 

 

Účinná náhrada botoxu

Důležitou součástí přípravků FC Hyalroceutical je rovněž kombinace peptidů nové generace, které podporují produkci kolagenu v kůži a přirozeným procesem vyplňují vrásky zevnitř. Účinná látka acetyl-hexapeptid, která účinkuje podobně je botulotoxin, zase zmírňuje stahování mimickým svalů a zamezuje tak tvorbě svislých a vodorovných vrásek na čele, okolo očí a úst.

 

Oba produkty jsou k dostání ve vybraných lékárnách za doporučenou cenu 519 Kč za emulzi a 389 Kč za kapsle.

 

 

Kategorie: