TOP 10 aplikací pro ženy

Jak si v tisícovkách aplikací vybrat ty správné? L’amour vám poradí deset těch nejpraktičtějších, které by ve vašem mobilu nebo tabletu neměly chybět.

Text: Karolína Lásková

 

Pose

Tato aplikace ve vašem zařízení rozhodně nesmí chybět. Staňte se součástí komunity, sledujte, jak se oblékají vaše kamarádky a další tisíce uživatelů po celém světě. Budete vědět, co se nosí, a stejně tak se můžete se svými přáteli podělit o své objevy v módních buticích.

 

Farmářské trhy

O kvalitě a chuti produktů z farmářských trhů nelze polemizovat. Tato aplikace vám poradí, kam za farmářskými trhy vyrazit, a to včetně seznamu farmářů a produktů, které na trhu seženete.

 

Horoskopy

Obsahuje denní, čínský a keltský horoskop, ukáže vám biorytmy nebo numerologickou předpověď. Samozřejmě nechybí horoskop lásky.

 

Kalorické tabulky

Aplikace, která se na léto určitě bude hodit. Umí vám nejen říci energetické hodnoty jednotlivých potravin, ale umí také říci, zda jste zhubla nebo naopak přibrala, a to po zadání veškerého jídla, které jste za den snědla, a rozsahu fyzické aktivity přes den. Databáze je denně aktualizována o nové potraviny, které jsou na českém trhu dostupné.

 

Kategorie: