AVON zve na festival: NENECHTE SI UBLIŽOVAT

V sobotu 22. srpna od 12 hodin budou Žluté lázně patřit charitativnímu festivalu NENECHTE SI UBLIŽOVAT na podporu projektu AVON PROTI DOMÁCÍMU NÁSILÍ. Připraven je bohatý program pro celou rodinu! Těšit se můžete na zajímavé přednášky, praktické workshopy, i spoustu zábavy včetně dětského koutku s doprovodným programem. "Workshopy jsou určeny všem bez rozdílu věku a fyzické kondice. Veškeré techniky a dovednosti budou zaměřeny na problémy, které mohou vzniknout při pohybu venku, na ulici nebo v parku. Cílem seminářů je, aby návštěvníci byli schopni využít tyto techniky v krizových situacích," vysvětluje Jakub Otípka ze spolupořádající organizace KRAV MAGA. 

"Oproti loňskému roku bude letošní druhý ročník určený nejen ženám, ale v programu si na své přijdou i muži. Pro ně je primárně určen například praktický workshop sebeobrany Krav Maga zaměřený na ochranu třetí osoby," doplňuje ředitelka reklamy a PR společnosti AVON Alena Pytlíčková.

Přijďte se naučit základům sebeobrany, osobního rozvoje nebo jógy. Dozvíte se, jak si nevybrat špatného partnera nebo jak zatočit s prokrastinací a konečně říct STOP (domácímu) násilí. Poslechnete si skutečné příběhy přímo od jejich aktérů, budete překvapeni, kdo všechno může být obětí! Představíme výstavu fotografického projektu Úcta bez talentu aneb šokující tváře domácího násilí. Večer je připraveno překvapení a hudební afterparty s DJ rádia Expres FM! 

Najděte si v rámci festivalu čas i na příjemný relax, navštivte AVON beauty stany a nechte se nalíčit od profesionálních vizážistů zcela zdarma! O vaše děti se rádi postaráme v rámci dětského koutku s doprovodným programem! Festival završí celovečerní film z cyklu České televize Oběti: Hadí tanec s Ivanou Chýlkovou v hlavní roli. 

Akce oficiálně končí ve 22 hod. 

Podrobný program akce najdete zde: http://www.avonprotidomacimunasili.cz/festival-nenechte-si-ublizovat/

Vstupné: pouze areálové, „konzumační“ (získáte konzumační šeky na jídlo a pití ve výši vstupného, které zaplatíte)

Kategorie: