Sex po záruce (50, 60+)

Sem tam vás, sebe často, ovlažuji mým mládím vyhlazeným mužem. A protože chce každý především to, co sám nemá, pojďme se poválet po měkčím, dobře stavěném chlápkovi, rozhrábnout mu šediny, napíchnout se na jeho ostré, taktéž prosněžené strniště a nechme ho splnit nám naše, alespoň dnešní, přání…
TEXT: Květuše Divoká

Než jsem se rozhodla věnovat více času (nějak mi nejde přes prsty sousloví svůj život) jednomu konkrétnímu muži, který nevyrůstal v období komunismu, měla jsem v hledáčku chlápky spíše starší. Výhody byly a jsou nepopiratelné – moudrost, zkušenosti, peníze. Ale co víc vám mohou poskytnout muži ve věku vašich otců (dědečků?) kromě drahých večeří a výletů, na které si vlastně vyděláte i sama?

Moje spolužačka Iveta byla už od dob, co ji pamatuji, posedlá pány 60+. True story. Všichni jsme hledali ‚chybu‘ v její normální, i normálně fungující rodině. Peníze? Jejím prvním úlovkem se stal 65letý řidič autobusu, výlety do Monaka tudíž škrtám ze seznamu. „To nemůžete pochopit, když jste to nikdy nezažily!“ odtušila Iveta z našich, tehdy znechucených obličejů. A dokázala je zkroutit ještě víc!

Co ženy láká na starších mužích? Čtěte v novém čísle L’amour, které je právě na stáncích!

Kategorie: